Aktualności

11 grudnia 2018 20:50 | Aktualności

III GMINNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

Jak co roku Niepublicznej Szkole Podstawowej w Owadowie odbył się III Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej, organizatorem konkursu była Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Owadowie. Koordynatorem i pomysłodawcą od 2016 roku jest nauczyciel NSP w Owadowie Katarzyna Rajkowska. Konkurs skierowany był do uczniów kl. „1-8” różnych szkół podstawowych gminy Jastrzębia. Celem Konkursu było głównie uczczenie 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz m.in: krzewienie patriotyzmu i miłości do Ojczyzny oraz zwiększenie świadomości narodowej młodych Polaków, popularyzacja piosenek patriotycznych, harcerskich i żołnierskich. Dzieci z gminy Jastrzębia zaprezentowały utwory z własnym podkładem muzycznym, czasem a′capella lub też z instrumentem. Troje uczestników w każdej kategorii wiekowej otrzymało największą liczbę punktów od komisji zostali oni zwycięzcami konkursu. Wyłoniono 3 miejsca w kategorii klas I-III. i w kategorii klas IV-VIII. Nad zliczaniem głosów czuwała Pani koordynator konkursu Katarzyna Rajkowska oraz jury. Dziękujemy Pani Elżbiecie Zasadzie za nagrody dla wszystkich uczestników konkursu.

Przeczytano: 139 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl


Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Owadowie do 2017 r była  Partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła”.

Ze środków uzyskanych w ramach akcji 1% zakupiono:

w 2014r. – za kwotę 4 973zł: projektor krótkoogniskowy, ekran, stojak do map, uchwyt sufitowy, radioodtwarzacze i laptop.

w 2012r. – za kwotę 11 540zł: karuzelę, tablicę interaktywną z oprogramowaniem ze stojakiem, zestaw komputerowy.

w 2010r. – za kwotę 10 250zł: sprzęt komputerowy.

W 2009r.  – za kwotę 9968,11 zł: 5 zestawów komputerowych

w 2008r. – za kwotę 7 738,19zł: projektor multimedialny, ekran do projektora, notebook oraz pomoce naukowe.