Aktualności

18 grudnia 2018 22:12 | Aktualności

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I WSPÓLNE UBIERANIE CHOINKI

Jak co roku w ramach zajęć technicznych uczniowie klas I i II zgromadzili się wspólnie w sali, by w miłej atmosferze oddać się wspólnym przygotowaniom do Świąt Bożego Narodzenia. Przypomnieliśmy sobie znane nam świąteczne zwyczaje oraz historię powstania bombek i kart świątecznych, a potem zabraliśmy się do pracy. Lśniły cekiny, brokaty i gwiazdki, galopowały renifery, pojawiała się czapka św. Mikołaja, jego sanie i dzwoneczki. Niezwykle przydatne okazały się również: włóczka, cekiny, szyszki sosnowe, żywe gałązki, wata i różnokolorowe papiery. Sala cała błyszczała brokatem i jeszcze długo błyszczeć będzie świątecznym blaskiem. Wspólnie z kl 0. dekorowaliśmy choinkę szkolną. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone niezapomniane chwile i gratulujemy pięknie wykonanych ozdób świątecznych. Życzymy Wesołych Świąt! Niech miłość i radość będzie z Wami !!!

Opracowała;

K.Rajkowska

Przeczytano: 115 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl


Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Owadowie do 2017 r była  Partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła”.

Ze środków uzyskanych w ramach akcji 1% zakupiono:

w 2014r. – za kwotę 4 973zł: projektor krótkoogniskowy, ekran, stojak do map, uchwyt sufitowy, radioodtwarzacze i laptop.

w 2012r. – za kwotę 11 540zł: karuzelę, tablicę interaktywną z oprogramowaniem ze stojakiem, zestaw komputerowy.

w 2010r. – za kwotę 10 250zł: sprzęt komputerowy.

W 2009r.  – za kwotę 9968,11 zł: 5 zestawów komputerowych

w 2008r. – za kwotę 7 738,19zł: projektor multimedialny, ekran do projektora, notebook oraz pomoce naukowe.