Aktualności

18 grudnia 2018 22:20 | Aktualności

III SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych zwyczajów polskich rodzin. Dlatego też, by podtrzymać tradycję 14.12.2018r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda". To już III edycja konkursu, którego koordynatorką jest pani Katarzyna Rajkowska. Od początku jego istnienia brali w nim udział chętni uczniowie. Uczestnicy zgromadzili się w sali gimnastycznej, by zaprezentować kilka wybranych pięknych polskich kolęd i pastorałek. Niektórzy śpiewali przy własnym akompaniamencie klawiszowym. Występy oceniane były przez jury konkursu, które po wysłuchaniu występujących uczniów przyznało następujące miejsca: I miejsce zajęła Julia Tomaszewska, II miejsce zajął Mikołaj Maciaszek, a III miejsce przypadło Mai Pasek. Pozostali wykonawcy otrzymali wyróżnienia. Pragniemy bardzo podziękować wszystkim uczestnikom, jury konkursu, widowni która przyszła obejrzeć występ. Jednocześnie chcemy zachęcić inne dzieci, do wzięcia udziału w konkursie, w przyszłym roku.

Opracował: Jakub Rajkowski

Przeczytano: 119 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl


Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Owadowie do 2017 r była  Partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła”.

Ze środków uzyskanych w ramach akcji 1% zakupiono:

w 2014r. – za kwotę 4 973zł: projektor krótkoogniskowy, ekran, stojak do map, uchwyt sufitowy, radioodtwarzacze i laptop.

w 2012r. – za kwotę 11 540zł: karuzelę, tablicę interaktywną z oprogramowaniem ze stojakiem, zestaw komputerowy.

w 2010r. – za kwotę 10 250zł: sprzęt komputerowy.

W 2009r.  – za kwotę 9968,11 zł: 5 zestawów komputerowych

w 2008r. – za kwotę 7 738,19zł: projektor multimedialny, ekran do projektora, notebook oraz pomoce naukowe.