AAA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Owadowie
i Przedszkole "Miś"
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO NASZEJ SZKOŁY I PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO "MIŚ"

Aktualności

08 czerwca 2019 22:43 | Aktualności

DZIEŃ RODZINY, COROCZNY FESTYN W TYM ROKU POD NAZWĄ "ZDROWA RODZINA - 2019"

07 czerwca 2019r. odbył się po raz czwarty festyn rodzinny, w tym roku pod nazwą „Zdrowa Rodzina”. Na placu szkolnym na dzieci i ich rodziców czekało mnóstwo atrakcji. W festynie wzięli udział uczniowie, przedszkolaki, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście. Naszymi gośćmi byli: Wójt gminy Jastrzębia – Wojciech Ćwierz, Radna Powiatowa – Agnieszka Pasek, Sołtys wsi Owadów – Tadeusz Ziółek. Celem naszego spotkania było promowanie zdrowego stylu życia, a przede wszystkim zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Wszystkich przybyłych gości przed szkołą witał Pan Dyrektor – Jakub Rajkowski. Festyn rozpoczęły przedszkolaki, które swoim pięknym występem uświetniły tę imprezę, zaraz po nich dla swoich ukochanych rodziców wystąpili uczniowie klas I-III. Kolejnym punktem naszego spotkania był „Bieg po zdrowie” oraz „Turniej rowerowy o puchar Dyrektora”. Podczas festynu można było oddać krew, a na „Kiermaszu taniej książki” można było zakupić książkę. Wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z zabaw sportowych, jazdy konnej, pompowanego zamku, waty cukrowej, malowania twarzy i włosów, konkursów dla mam i dzieci, ochłody z węży strażackich. Było wiele radości i uśmiechu. Podczas naszego spotkania wszyscy zebrani mogli degustować wspaniałe zdrowe przekąski, które przygotowali uczniowie klas starszych z Samorządem Uczniowskim na czele był to prawdziwy róg obfitości. Stoiska uginały się od rozmaitych zdrowych dań i napoi, które przyciągały kolorami i zapachami. Festyn dał nam wszystkim wiele radości, stworzył sytuacje sprzyjające przeżywaniu pozytywnych emocji oraz dał możliwość do pogłębienia wiadomości na temat zdrowego odżywiania. Serdecznie wszystkim dziękujemy: Panu wójtowi, Pani radnej, Radzie Rodziców, Pani Monice Płatos, Komendzie Policji, Straży Pożarnej, Stacji krwiodawstwa, Stajni „Bajka” w Owadowie, nauczycielom i pracownikom szkoły.

Opracowała; K.Rajkowska

Przeczytano: 276 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl


Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Owadowie do 2017 r była  Partnerem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła”.

Ze środków uzyskanych w ramach akcji 1% zakupiono:

w 2014r. – za kwotę 4 973zł: projektor krótkoogniskowy, ekran, stojak do map, uchwyt sufitowy, radioodtwarzacze i laptop.

w 2012r. – za kwotę 11 540zł: karuzelę, tablicę interaktywną z oprogramowaniem ze stojakiem, zestaw komputerowy.

w 2010r. – za kwotę 10 250zł: sprzęt komputerowy.

W 2009r.  – za kwotę 9968,11 zł: 5 zestawów komputerowych

w 2008r. – za kwotę 7 738,19zł: projektor multimedialny, ekran do projektora, notebook oraz pomoce naukowe.